Korkmaz inşallah o maç bu maç olur

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSüper ligde son dokuzuncu haftaya girerken kendi sahasında lider Trabzonspor ile karşılaşacak çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz konuştu. Bülent Korkmaz oynayacakları Trabzonspor un çok kaliteli ayaklara sahip olduğu ve ligde liderliği hak eden futbol oynadiklarını söyleyerek bu gibi derbi maçlarin zor olduğu fakat rakibinde zayıf yönlerinden faydalanmak istediği kazanmak istediklerini söyledi. Bülent Korkmaz […]

 Korkmaz inşallah o maç bu maç olur

16.03.2022 - 16:46

Güncelleme : 16.03.2022 - 16:46

Süper ligde son dokuzuncu haftaya girerken kendi sahasında lider Trabzonspor ile karşılaşacak çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz konuştu.

Bülent Korkmaz oynayacakları Trabzonspor un çok kaliteli ayaklara sahip olduğu ve ligde liderliği hak eden futbol oynadiklarını söyleyerek bu gibi derbi maçlarin zor olduğu fakat rakibinde zayıf yönlerinden faydalanmak istediği kazanmak istediklerini söyledi.

Bülent Korkmaz inşallah bu maç o maç olur ve çıkışa geçeriz diyerek ligde verilecek milli arada takımın durumunu değerlendirme firsati olacağını söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın