Rize de kar tatili devam ediyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarRize’de devam eden kar yağışı tatile devam ediyor. Rize ve bölgesinde kar yağışı nedeniyle kapanan köy yolları yüzünden okullarda eğitim tatili evam ediyor . Rize valiliği yaptığı açıklamada kar yağışı köy yollarını biz açtıkça kapatiyor diyerek yine tatil kararı aldıklarını açıkladı. Sevgili atmacalarım;Biliyorum hepiniz dört gözle yarına ilişkin haberi bekliyorsunuz ve İnşaAllah yollar açılır […]

 Rize de kar tatili devam ediyor

16.03.2022 - 17:36

Güncelleme : 16.03.2022 - 17:36

Rize’de devam eden kar yağışı tatile devam ediyor.

Rize ve bölgesinde kar yağışı nedeniyle kapanan köy yolları yüzünden okullarda eğitim tatili evam ediyor . Rize valiliği yaptığı açıklamada kar yağışı köy yollarını biz açtıkça kapatiyor diyerek yine tatil kararı aldıklarını açıkladı.

Sevgili atmacalarım;
Biliyorum hepiniz dört gözle yarına ilişkin haberi bekliyorsunuz ve İnşaAllah yollar açılır okulumuza kavuşuruz diye dua ediyorsunuz:) biz de çok uğraştık ancak özellikle 100 m. rakımın üzerinde yoğun kar devam ediyor, 120 köy yolu biz açtıkça kapanıyor.

Atmacalarımın mesajlarına bakınca da kanaat ve beklenti net anlaşılıyor:) Sizi istemeyerek bir kez daha üzeceğim ama -öğretmenlerinizin yönlendirmeleri doğrultusunda bu günleri en verimli şekilde kullanacağınıza inanarak- yarında sağlığınız ve güvenliğiniz için TATİL dedik.

Rize valiliği

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın