Yaş çay destekleme ücretleri ne zaman zaman ödeniyor ?

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar2021yılı yaş çay destekleme ücretleri ne zaman zaman ödeniyor ? Çay üreticilerine verilen 13 kuruş yaş çay destekleme ücretleri ne zaman ödeneceği bakanliktan her hangi bir açıklama yapıldımı merak konusu oluyor ve insanlar Ramazan ayı öncesi destekleme ücretleri ödenecek mi sorusu gündemde . Yaş çay destekleme ücretleri için Tarım bakanlığı tarafindan herhangi bir açıklama […]

 Yaş çay destekleme ücretleri ne zaman zaman ödeniyor ?

19.03.2022 - 16:52

Güncelleme : 19.03.2022 - 16:52

2021yılı yaş çay destekleme ücretleri ne zaman zaman ödeniyor ?

Çay üreticilerine verilen 13 kuruş yaş çay destekleme ücretleri ne zaman ödeneceği bakanliktan her hangi bir açıklama yapıldımı merak konusu oluyor ve insanlar Ramazan ayı öncesi destekleme ücretleri ödenecek mi sorusu gündemde .

Yaş çay destekleme ücretleri için Tarım bakanlığı tarafindan herhangi bir açıklama yapılmamışken şu ana kadar destekleme ücretleri Mart ayı sonunda ödendiği bu sene de yaş çay destekleme ücretleri yine aynı tarihte ödenmesi bekleniyor.

Yaş çay da destekleme ücretleri 2021 yılında kilogram başı 13 kuruş olarak açıklanmış toplam 3.87 Tl yaş çay ücreti ile 4 Tl olarak belirlenmiş ti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın