Rize’de Tarım müdürlükleri likapa fidanı dağıtıyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarRize ‘de Tarım müdürlükleri likapa fidanı dağıtıyor. Rize’de ‘Maviyemiş Yetiştiriciliğinin Yaygınlaştırılması ve Geliştirilmesi’ Projesi kapsamında vatandaşlara çağrıda bulunuldu. Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, kentte Maviyemiş Yetiştiriciliğinin Yaygınlaştırılması ve Geliştirilmesi Projesi kapsamında vatandaşlara ‘Maviyemiş Fidanı (Likapa) dağıtımında bulunacak. Maviyemiş yetiştiriciliği için üreticilere çağrıda bulunan Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Tarım ve […]

 Rize’de Tarım müdürlükleri likapa fidanı dağıtıyor

28.03.2022 - 15:16

Güncelleme : 28.03.2022 - 15:16

Rize ‘de Tarım müdürlükleri likapa fidanı dağıtıyor.

FB IMG 1648480262925 Rize'de Tarım müdürlükleri likapa fidanı dağıtıyor Likapa

Rize’de ‘Maviyemiş Yetiştiriciliğinin Yaygınlaştırılması ve Geliştirilmesi’ Projesi kapsamında vatandaşlara çağrıda bulunuldu.

Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, kentte Maviyemiş Yetiştiriciliğinin Yaygınlaştırılması ve Geliştirilmesi Projesi kapsamında vatandaşlara ‘Maviyemiş Fidanı (Likapa) dağıtımında bulunacak.

Maviyemiş yetiştiriciliği için üreticilere çağrıda bulunan Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü tarafından finanse edilen ‘Rize İli Merkez İlçelerinde Maviyemiş Yetiştiriciliğinin Yaygınlaştırılması ve Geliştirilmesi Projesi yürütülecektir.

Projeye katılmak isteyen üreticilerin bilgi ve başvuru için, bağlı bulunduğu İl/İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerine müracaat etmesi gerekmektedir.” denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın