fis fis İsmail (Süleyman Yağcı) metroda öpüşürsen karışırım

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇocuklar duymasin dizisiyle şöhret olan Rizeli olan ambulans şöförlüğünden emekli Süleyman Yağcı (fisfis İsmail ) televizyonda bir magazin programinda konuşmasıyla gündem oldu. Süleyman Yağcı metroda öpüşmeye karşı çıkarım diyerek şunları söyledi :Lanet olsun. Sen sevgilinle metroda öpüşürsen, çocuk parkında öpüşürsen, kafeteryada öpüşürsen ben devreye girerim. Öyle bir hakkım var. Öpüşemezsin kardeşim. Hiç kimse halka […]

 fis fis İsmail (Süleyman Yağcı) metroda öpüşürsen karışırım

29.03.2022 - 11:23

Güncelleme : 29.03.2022 - 13:08

Çocuklar duymasin dizisiyle şöhret olan Rizeli olan ambulans şöförlüğünden emekli Süleyman Yağcı (fisfis İsmail ) televizyonda bir magazin programinda konuşmasıyla gündem oldu.

Süleyman Yağcı metroda öpüşmeye karşı çıkarım diyerek şunları söyledi :Lanet olsun. Sen sevgilinle metroda öpüşürsen, çocuk parkında öpüşürsen, kafeteryada öpüşürsen ben devreye girerim. Öyle bir hakkım var. Öpüşemezsin kardeşim. Hiç kimse halka umum olan yerde sevgilisiyle öpüşemez. Kural vardır, ahlak vardır. Burası Türkiye Cumhuriyeti’dir. Atatürk ilke ve inklaplarıyla kanunlar belirlenmiştir. El ele yürüdü ben buna bir şey demem, öpüşmekten bahsediyorum. Otobüste sıkıştırıyor kızı köşeye, var mı böyle bir hakkı ya?” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın