Tahir Kıran in istemediği Cüneyt Çakır a avrupadan teklif : bize gel

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor külübü başkanı Tahir Kıran in maçlarımıza istemiyoruz bizim maça verilirse takımı sahaya çıkartmam dediği fifa kokartlı hakem Cüneyt Çakır’a avrupadan teklif geldi. Merkez hakem kurulu aldığı karar ile listeden çıkarılan daha sonra tahkime yaptıkları ıtıraz ile geri dönmede haklı bulunan Cüneyt Çakır’a İsviçre futbol federasyonu kendi liglerinde teklif yaptı. Isviçre futbol federasyonu […]

 Tahir Kıran in istemediği Cüneyt Çakır a avrupadan teklif : bize gel

30.03.2022 - 19:56

Güncelleme : 30.03.2022 - 19:56

Çaykur Rizespor külübü başkanı Tahir Kıran in maçlarımıza istemiyoruz bizim maça verilirse takımı sahaya çıkartmam dediği fifa kokartlı hakem Cüneyt Çakır’a avrupadan teklif geldi.

20220308 160507 Tahir Kıran in istemediği Cüneyt Çakır a avrupadan teklif : bize gel Çaykur Rizespor

Merkez hakem kurulu aldığı karar ile listeden çıkarılan daha sonra tahkime yaptıkları ıtıraz ile geri dönmede haklı bulunan Cüneyt Çakır’a İsviçre futbol federasyonu kendi liglerinde teklif yaptı.

Isviçre futbol federasyonu kendi liglerinde maç yönetmeye teklif ettiği Cüneyt Çakır bu teklifi kabul ederse Dünya kupası için Katar da maç yönetme şanside yaklayacak . Cüneyt Çakır in bu görevi kabul etmesi için Türkiye futbol federasyonu tarafindan da izin verilmesi gerekiyor. Eğer Cüneyt Çakır 2022 Dünya kupasına maç yönetirse 4.kez dünya kupasına maç yöneten hakem olarak rekor kırma şansını yakalayacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın