Çayelispor da hoca değişimi

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBölgesel amatör ligi 2.grubda şampiyonluk mücadelesi vermek için sezon başında 20 transfer ile başlayan ve ilk yarı sonunda grubu lider tamamlayan Çayelispor da hoca değişikliği kararı alındı. Kurduğu kadroyu zirvede tatmak için deneyimli teknik direktör İsmail Hakkı Yazıcı ile anlaşan Çayelispor sezonu sonlarina kadar hoca ile devam edeeken Yazıcı ve yardımcısı Şan Polat yorulduklarını […]

 Çayelispor da hoca değişimi

04.04.2022 - 9:26

Güncelleme : 04.04.2022 - 9:26

Bölgesel amatör ligi 2.grubda şampiyonluk mücadelesi vermek için sezon başında 20 transfer ile başlayan ve ilk yarı sonunda grubu lider tamamlayan Çayelispor da hoca değişikliği kararı alındı.

Kurduğu kadroyu zirvede tatmak için deneyimli teknik direktör İsmail Hakkı Yazıcı ile anlaşan Çayelispor sezonu sonlarina kadar hoca ile devam edeeken Yazıcı ve yardımcısı Şan Polat yorulduklarını ve ayrılmak istediklerini ileterek affini istediler bunun üzerine Çayelispor yönetimi kararı istemeyerekde olsa kabul etmek ve hoca ve yardımcısına teşekkür ederek yollar ayrıldı.

Çayelispor yönetimi önümüzdeki maçlar için aldığı karar ile diğer yardımcı Kadir Çorapçı ile devam etme kararı vererek yeni sezon için yeni bir hoca arayışının devam ettiğini açıkladı.

20220404 115618 Çayelispor da hoca değişimi Amatör futbol
20220404 115622 Çayelispor da hoca değişimi Amatör futbol

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın