Nisa bebekten sevinçli haber tepki verdi

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarPendik te boş arazıde bulunan ve adı Nisa bebek diye verilerek gündemde olan öldü haberi çıkan bebekten iyi haber geldi . Pendik te bir arazide Maltepe den geldiği tespit edilen bir kadının bıraktığı ve sağlık ekiplerine haber verildikten sonra att Buşra hemşirenin emzirdiği bebek çocuk esirgeme kurumuna verilmişti burada hasta bakıcı tarafindan doyurulurken nefes […]

 Nisa bebekten sevinçli haber tepki verdi

08.04.2022 - 21:22

Güncelleme : 08.04.2022 - 21:22

Pendik te boş arazıde bulunan ve adı Nisa bebek diye verilerek gündemde olan öldü haberi çıkan bebekten iyi haber geldi .

20220408 235418 Nisa bebekten sevinçli haber tepki verdi fahrettin koca

Pendik te bir arazide Maltepe den geldiği tespit edilen bir kadının bıraktığı ve sağlık ekiplerine haber verildikten sonra att Buşra hemşirenin emzirdiği bebek çocuk esirgeme kurumuna verilmişti burada hasta bakıcı tarafindan doyurulurken nefes borusuna kaçan yemek yüzünden yoğun bakıma kaldırılmış beyin ölümü gerçekleşti haberi verilmişti. Daha sonra yoğun bakımda tedavisi devam ettiği bilrilirken bir iyi haber sayılabilecek sağlık bakanı Fahrettin Koca ‘dan geldi.

Fahrettin Koca Nisa bebeğin ağrıya karşı tepki verdiğini bildirerek şu paylaşımı yaptı.

NİSA BEBEĞİN DURUMUNDA GELİŞME: Durumu beyin ölümü açısından takip edilen Nisa bebekten sevindirici haber var. Hastaneye kaldırıldıktan sonra ilk kez, ağrılı uyaranlara bilinçli olmasa da tepki veriyor. Hekimlerimiz ellerinden geleni yapıyor. Siz de dualarınızı eksik etmeyin.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın