Bülent Korkmaz Rize de çalişmak çok güzel

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz Rize de çalişmaktan çok güzel çok memnunum Süper ligde ligde kalma mücadelesi veren Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz kendi sahasında aldığı İttifak holding Konyaspor maçından sonra depasmanda karşılaşacakları Kayseripor maçi öncesi konuştu. Bülent Korkmaz hep söylediğimiz gibi maç maç kazanarak devam edeceğiz Trabzonspor maçı Alanyaspor maçının ikinci […]

 Bülent Korkmaz Rize de çalişmak çok güzel

12.04.2022 - 17:28

Güncelleme : 12.04.2022 - 17:28

Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz Rize de çalişmaktan çok güzel çok memnunum

20220412 202552 Bülent Korkmaz Rize de çalişmak çok güzel Bülent Korkmaz

Süper ligde ligde kalma mücadelesi veren Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz kendi sahasında aldığı İttifak holding Konyaspor maçından sonra depasmanda karşılaşacakları Kayseripor maçi öncesi konuştu.

Bülent Korkmaz hep söylediğimiz gibi maç maç kazanarak devam edeceğiz Trabzonspor maçı Alanyaspor maçının ikinci yarısı ve Konyaspor maçındaki futbolu sürdürmeliyiz . Kayserispor iyi bir takım iyi oynuyorlar bu maçtanda puan almak zorundayiz diye konuştu.

Bülent Korkmaz forvet oyuncuları için ben ilk toplantımı onlarla konuştum 30 dakika 60 dakika çaliştikça vermeleri gerektiğini söyledim dedi.

Bülent hoca Rize’de bulunmak çalişmak çok güzel herkesin istediği bir ortam var diyerek tesisler çok güzel çalışanlar çok ilgili diye konuşarak başkan da takimla çok ilgili düşmemek için mücadele ediyor herşeyini veriyor dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın