Bülent hoca olmazsa olmaz bir maç oynayacağız

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz Fenerbahçe maçi için olmazsa olmaz bir maç oynayacağız diye konuştu. Bülent Korkmaz bügün antreman öncesi basına konuştu. Bülent hoca: Konyaspor maçindan sonra iyi bir oyun oynadıklarını Kayserispor maçinda iyi bir oyun ile galibiyeti kaçırdık diyebilirim diyerek Fenerbahçe maçı için İsmail Kartal hocadan sonra iyi oynayan defansta ve hücümda […]

 Bülent hoca olmazsa olmaz bir maç oynayacağız

20.04.2022 - 16:00

Güncelleme : 20.04.2022 - 16:00

Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz Fenerbahçe maçi için olmazsa olmaz bir maç oynayacağız diye konuştu.

20220420 184304 Bülent hoca olmazsa olmaz bir maç oynayacağız Bülent Korkmaz

Bülent Korkmaz bügün antreman öncesi basına konuştu. Bülent hoca: Konyaspor maçindan sonra iyi bir oyun oynadıklarını Kayserispor maçinda iyi bir oyun ile galibiyeti kaçırdık diyebilirim diyerek Fenerbahçe maçı için İsmail Kartal hocadan sonra iyi oynayan defansta ve hücümda iyi işler yapiyorlar bizim için de olmazsa olmaz bir maç ligin süresi kisaliyor Fernandes cezalı olduğu için yok bizim için önemli bir isim ama yapacak birşey yok.

Sakatlar için Kaleci Tarik bügün çalışmalara başladı. Gökhan’da öyle maç gününe kadar bakacağız. Kubilay Ateş de sakatlikdan çıktı ancak bir gribal enfeksiyon geçiryor onuda maç gününe kadar bakacağız diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın