Hastanelere randevusuz gidilebilecek

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSon dönemlerde hastanelerde mhrs üzerinden randevu alinayior şikayetleri artmasi üzerine Cumhurbaşkanlığı harekete geçerek randevusuz hastaneye gitmenin önü açıldı. Covid döneminde başlayan yoğunluk devam et mesi ve birikme yüzünden randevu alinamayinca şikayetler üzerine böyle bir karar alınarak randevusuz gidebilmenin önü açıldı. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Selim Köroğlu sosyal medyadan yazıyı paylaşarak “Covid tedbirleri sebebiyle randevu ile yapılan hasta […]

 Hastanelere randevusuz gidilebilecek

24.04.2022 - 6:12

Güncelleme : 24.04.2022 - 6:12

Son dönemlerde hastanelerde mhrs üzerinden randevu alinayior şikayetleri artmasi üzerine Cumhurbaşkanlığı harekete geçerek randevusuz hastaneye gitmenin önü açıldı.

Covid döneminde başlayan yoğunluk devam et mesi ve birikme yüzünden randevu alinamayinca şikayetler üzerine böyle bir karar alınarak randevusuz gidebilmenin önü açıldı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Selim Köroğlu sosyal medyadan yazıyı paylaşarak “Covid tedbirleri sebebiyle randevu ile yapılan hasta muayene işlemleri sağlık bakanlığının geçen ay yayımlanan yazısı ile randevulu/randevusuz olarak yeniden düzenlenmiştir. Artık randevu almakta zorlanan vatandaşlarımız randevusuz olarak da muayene olabileceklerdir.”diye açıklama yaptı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın