Remy Adanademirsporuda yaktı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor un Fransadan büyük umitler ile transfer ettiği fakat geldikten sonra sakatlılar yüzünden bir türlü sahaya çıkma gol atma da bekleneni vermeyen Remy ligde ara transferde gittiği Adanademirspor da da hüsran oldu. Çaykur Rizesporda son dönemde sürekli sorun çıkararan sahaya çıkmayan sakatlık bahanesiyle forma giymek istemeyen başkan Fransadan 100 dolara rapor alyor oynamiyor […]

 Remy Adanademirsporuda yaktı

24.04.2022 - 11:23

Güncelleme : 24.04.2022 - 11:23

Çaykur Rizespor un Fransadan büyük umitler ile transfer ettiği fakat geldikten sonra sakatlılar yüzünden bir türlü sahaya çıkma gol atma da bekleneni vermeyen Remy ligde ara transferde gittiği Adanademirspor da da hüsran oldu.

Çaykur Rizesporda son dönemde sürekli sorun çıkararan sahaya çıkmayan sakatlık bahanesiyle forma giymek istemeyen başkan Fransadan 100 dolara rapor alyor oynamiyor dediği futbolcu Remy ilk yarı sonunda ara transferde Adanademirspor a imza attı.

Dün oynanan Adanademirspor Trabzonspor maçında takımı 3-1 mağlupken sahaya çıktı oyuna yeni girdiği anlarda ilk pozisyonda ceza sahasi içinden topu dişari vuran Remy daha sonra kazanilan penaltı pozisyonunu direğe nişanlayinca belkide takimini beraberlikten etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın