Bülent Korkmaz önümüzdeki sezonun için konuştu

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz gelecek sezon planları için konuştu. Tff süper lig de geçen hafta küme düşmesi kesinleşen ve bu hafta kendi sahasında Sivasspor ile karşılaştığı ve 2-1 kaybetttiği maç sonrası beinsport kanalina konuşan teknik direktör Bülent Korkmaz böyle maçlarda futbolcuları hazırlamak zor olduğunu ve ancak bunu yapmak ve oynamak zorunda olduklarını […]

 Bülent Korkmaz önümüzdeki sezonun için konuştu

16.05.2022 - 21:14

Güncelleme : 16.05.2022 - 21:14

Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz gelecek sezon planları için konuştu.

20220517 001244 Bülent Korkmaz önümüzdeki sezonun için konuştu Bülent Korkmaz

Tff süper lig de geçen hafta küme düşmesi kesinleşen ve bu hafta kendi sahasında Sivasspor ile karşılaştığı ve 2-1 kaybetttiği maç sonrası beinsport kanalina konuşan teknik direktör Bülent Korkmaz böyle maçlarda futbolcuları hazırlamak zor olduğunu ve ancak bunu yapmak ve oynamak zorunda olduklarını söyledi.

Bülent Korkmaz önümüzdeki sezon devam edip kalip kalmayacağı konusunda ise önümüzdeki sezonun planlamasını yaptık diyerek önümüzdeki sezon da Çaykur Rizespor da devam edeceği işaretini vermiş oldu.

Bülent Korkmaz daha önceki konuşmalarinda Rize’de olmayi herkes ister bu külübde çalişma çok güzel bir şey tesisler ve bu şehir futbol için çok güzel diyerek devam isteğini göstermişti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın