Çaykur Rizespor da yol ayrımları devam ediyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSüper ligden düşmesi geçen hafta kesinleşen Çaykur Rizespor da futbolcular ile yolların ayrılması devam ediyor. Ilk olarak hafta içinde dort yıl takim forması giyen orta saha futbolcusu Fernando Boldrin ile yollar ayrıldıktan sonra ardından defans futbolcusu Fabiano ile ayrılık sonrasi bugün de yine defans futbolcusu İsveç’li Sebastian Holmen ile yollar ayrılarak kendisine teşekkür edildi. […]

 Çaykur Rizespor da yol ayrımları devam ediyor

16.05.2022 - 14:40

Güncelleme : 16.05.2022 - 14:48

Süper ligden düşmesi geçen hafta kesinleşen Çaykur Rizespor da futbolcular ile yolların ayrılması devam ediyor.

437202 Çaykur Rizespor da yol ayrımları devam ediyor Çaykur Rizespor

Ilk olarak hafta içinde dort yıl takim forması giyen orta saha futbolcusu Fernando Boldrin ile yollar ayrıldıktan sonra ardından defans futbolcusu Fabiano ile ayrılık sonrasi bugün de yine defans futbolcusu İsveç’li Sebastian Holmen ile yollar ayrılarak kendisine teşekkür edildi.

Önümüzdeki sezon 1.ligde mücadele edecek Çaykur Rizespor da yeni kadro yapılanması devam ederken başkan Tahir Kıran’ in havaalani açılışında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirdiği görülürken göreve devam edip etmeyeceği bilinmiyor. Teknik direktör Bülent Korkmaz’ın da durumu bu durumdan belli olmazken konuşmalarında Rize ‘de çalişmaya sicak baktiği görüldü.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın