Rizede yeni hobi radardan uçak takibi

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarRize Artvin havaalani açildiktan sonra Rizeli vatandaşlar veya Rize’de yaşayanlarin yeni merakları uçaklari radardan takip etmek . Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbeycan cumhurbaşkanı İlham Aliyev Mhp genel başkanı Devlet Bahçeli ve Büyük birlik partisi genel başkanı Mustafa Destici tarafindan açilişi yoğun bir kalabalik katılımı ile açilan havaalani hizmete başladı. Memleketlerine açilan havaalani sevincini yaşayan vatandaşlarin […]

 Rizede yeni hobi radardan uçak takibi

18.05.2022 - 16:35

Güncelleme : 18.05.2022 - 16:35

Rize Artvin havaalani açildiktan sonra Rizeli vatandaşlar veya Rize’de yaşayanlarin yeni merakları uçaklari radardan takip etmek .

IMG 20220515 WA0017 Rizede yeni hobi radardan uçak takibi Artvin

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbeycan cumhurbaşkanı İlham Aliyev Mhp genel başkanı Devlet Bahçeli ve Büyük birlik partisi genel başkanı Mustafa Destici tarafindan açilişi yoğun bir kalabalik katılımı ile açilan havaalani hizmete başladı.

Memleketlerine açilan havaalani sevincini yaşayan vatandaşlarin şimdi en büyük merağı saat kaçta hangi uçak kalktı Artvin tarafından mi yoksa Rize tarafindan mi kalktı denizin üzerindenmi yoksa ilçelerin üzerindemi geçti takip ediyorlar.

Rize Artvin havaalanina yolcu taşımacılığıni yapan havaş firmasi ise Rize merkezden kalkmasi İyidere Kalkandere İkizdere ilçelerine servis koymaması ise vatandaşlarin tepkisine bize Trabzon havaalanına gidin denilmek isteniyor tartişmasina sebeb oluyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın