Bülent Korkmaz inşallah Rizespor geri döner

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSüper ligde Ahmet Çalik sezonunun son haftasında karşılaştığı Gaziantepspor fk maçinda 2-0 kaybeden Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz inşallah Rizespor geri döner diye konuştu. Maçta Stankovsi ve Maksim’in golleriyle mağlub olan Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz şöyle konuştu: “Ligin son maçında kaybettik. Bu maçta kazanç olarak söyleyebileceğimiz şey Emirhan ve Efecan gibi iki […]

 Bülent Korkmaz inşallah Rizespor  geri döner

21.05.2022 - 7:33

Güncelleme : 21.05.2022 - 7:33

Süper ligde Ahmet Çalik sezonunun son haftasında karşılaştığı Gaziantepspor fk maçinda 2-0 kaybeden Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz inşallah Rizespor geri döner diye konuştu.

Maçta Stankovsi ve Maksim’in golleriyle mağlub olan Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz şöyle konuştu: “Ligin son maçında kaybettik. Bu maçta kazanç olarak söyleyebileceğimiz şey Emirhan ve Efecan gibi iki tane önemli oyuncu kazanmış olmak. Bundan sonra artık gelecek sezona bakacağız. Gelecek sezonun planlamasını yapmıştık zaten. İnşallah o plan bir an önce uygulanır ve Rizespor layık olduğu, hak ettiği Süper Lig’e geri döner” diye görüşlerini ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın