h Dolar 28,8944 % -0.01
h Euro 31,2796 % -0.01
h Altın (Gr) 1.876,70 %0,12
h Bitcoin 1266197 %4.59834
Rize
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Eren Emre Aydın Için Milli Davet

Rizespor altyapısında 5 sezon geçiren Eren Emre Aydın; A takımda gösterdiği başarılı performans ile milli takım hocalarının radarına girdi. 20 Ağustos 2004 doğumlu genç yıldızımız Eren; Türkiye U19 Milli Takımının 4-12 Ocak 2023 tarihleri arasında Antalya'da yapacağı hazırlık kampına davet edildi.

Rizespor altyapısında 5 sezon geçiren Eren Emre Aydın; A takımda gösterdiği başarılı performans ile milli takım hocalarının radarına girdi. 20 Ağustos 2004 doğumlu genç yıldızımız Eren; Türkiye U19 Milli Takımının 4-12 Ocak 2023 tarihleri arasında Antalya’da yapacağı hazırlık kampına davet edildi.

U19 Milli Takımımızın hazırlık kampı aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
Kaleciler: Serhat Öztaşdelen (Altınordu), Mehmet Erdoğan (Arabam.com Konyaspor), Göktuğ Baytekin (Beşiktaş A.Ş.)
Defans: Efe Sarıkaya (Altay), Berke Kılıç, İlker Akar (Altınordu), Ayberk Kaygısız (Baynet İnşaat Balıkesirspor), Aytuğ Batur Kömeç (Beşiktaş A.Ş.), Serkan Emrecan Terzi (Beşiktaş A.Ş.), Eren Tunalı (Bursaspor), Yusuf Ziya Gümüş (İnegölspor), Ayberk Karapo (Manisa Futbol Kulübü), Muhlis Dağaşan (PSV Eindhoven), Ali Şahin Yılmaz (Trabzonspor A.Ş.), Yiğit Karademir (VfL Osnabrück), Muzaffer Anıl Türkmen (Trabzonspor A.Ş.)
Orta Saha: Eren Emre Aydın (Çaykur Rizespor A.Ş.), Sami Satılmış (Altınordu), Mehmet Ali Büyüksayar (Arabam.com Konyaspor), Ahmet Karademir (Arabam.com Konyaspor), Demir Ege Tıknaz (Beşiktaş A.Ş.), Eren Kaya (Demir Grup Sivasspor), Devran Şenyurt (FC Aarau), Enver Azmi Sarıalioğlu (İstanbulspor A.Ş.), Tunahan Yardımcı (VfL Bochum)
Forvet: Semih Kılıçsoy (Beşiktaş A.Ş.), Başar Önal (De Graafschap), Melih Bostan (Fenerbahçe A.Ş.), Talha Sarıarslan (Yukatel Kayserispor), Engin Poyraz Efe Yıldırım (Trabzonspor A.Ş.)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HIZLI YORUM YAP