Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sivri sineklerin şehrin bazı noktalarından artış göstermesi nedeni ile Rize Belediyesi aralıksız ilaçlama yapmaya devam ediyor.
Konuyla ilgili Rize belediyesinden yapılan açıklama,” Şehrimizin farklı noktalarında kayıtlı program dahilinde menfez, bina bodrumları, sulak ve yeşil mekanlarda düzenli olarak sivrisinek üremesine karşı ilaçlama çalışmalarımız devam ediyor.