Kısa bir süre önce Ziraat Mühendisleri Oda Başkanı seçilen Muhammet Pertek ve yönetimi Rize’deki sendikalar tarafından ziyaret edilerek hayırlı olsun temennisinde bulundurlar.
Ziyarete Rize Memur-sen Başkanı Seyit Ali Yılmaz, Enerji Bir-Sen Rize Rize Şube Başkanı Abdülkadir Yavaşi , Toc Bir- Sen Rize Şube Başkanı Fatma Karabulut ziyarette hazır bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Pertek, Sendika Başkanlarına teşekkür ederek meslek odasının önemli sorunlarına vurgu yaprak kamuda çalışan ve aynı mesleği yapan Mühendislerin mesleki sorunlarıyla ilgili görüş alış verişinde bulundu.