h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h Bitcoin 2215380 %0.71458
Rize 17°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a
  • Medya Rize
  • Genel
  • Süper Lig’de 7. Hafta Maçlarını Yönetecek Hakemler Belli Oldu

Süper Lig’de 7. Hafta Maçlarını Yönetecek Hakemler Belli Oldu

Merkez Hakem Kurulu (MHK) Trendyol Süper Lig’in 7. haftasında maçları yönetecek hakem atamalarını yaptı.

Trendyol Süper Lig’in 7. haftasında maçları yönetecek hakemler belli oldu.

featured

Merkez Hakem Kurulu (MHK) Trendyol Süper Lig’in 7. haftasında maçları yönetecek hakem atamalarını yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada atamaların MHK tarafından dijital algoritma ile yapıldığını bildirdi.

Trendyol Süper Lig‘de 7. hafta maçlarını yönetecek hakemler şu şekilde:

29 Eylül Cuma

20.00 Yılport Samsunspor-Gaziantep FK: Burak Pakkan

30 Eylül Cumartesi

13.30 EMS Yapı Sivasspor-Atakaş Hatayspor: Murat Erdoğan

16.00 İstanbulspor-Bitexen Antalyaspor: Çağdan Altay

16.00 Trabzonspor-Pendikspor: Bahattin Şimşek

19.00 Galatasaray-MKE Ankaragücü: Volkan Bayarslan

1 Ekim Pazar

13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Kasımpaşa: Atilla Karaoğlan

16.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor: Cihan Aydın

19.00 TÜMOSAN Konyaspor-Beşiktaş: Arda Kardeşler

19.00 Yukatel Adana Demirspor-Corendon Alanyaspor: Ali Şansalan

2 Ekim Pazartesi

20.00 Mondihome Kayserispor-RAMS Başakşehir: Halil Umut Meler

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HIZLI YORUM YAP