Yeşil-Mavililer 24 Temmuz Pazartesi SAAT 16.30’da kampın üçüncü hazırlık maçında Antalyaspor ile karşılaşacak.
Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor Erzurum Kampında çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.
Atmacalar bugün saat 16.30 da Antalyasporla hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. edinilen bilgiye göre Yeşilmavili ekip 28 Temmuzda son hazırlık maçını Ümraniyesporla tamamladıktan sonra 29 temmuzda Erzurum kampı sona erecek.